CM50TL-24NF
Contact Now
CM50TL-24NF
Part Number : CM50TL-24NF
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : CM50TL-24NF.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CM50TL-24NF More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Input : Standard
Case/Package : Module
Number of Pins : 20
Max Collector Current : 50 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 3 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Modules
Qty : 299 In Stock
Applications : Appliances Pro audio, video & signage Enterprise projectors
Mount : Chassis Mount
NTC Thermistor : No
Input Capacitance : 8.5 nF
Max Power Dissipation : 390 W
Collector Emitter Breakdown Voltage : 1.2 kV