SCRH64B-390
Contact Now
SCRH64B-390
Part Number : SCRH64B-390
Manufacturer : Signal Transformer
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SCRH64B-390.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SCRH64B-390 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 6.5024 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 39 µH
Current Rating : 690 mA
Saturation Current : 690 mA
Height - Seated (Max) : 5.207 mm
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 31 In Stock
Applications : Wired networking Building automation Enterprise machine
Width : 6.4008 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Case/Package : Nonstandard
Test Frequency : 1 kHz
DC Resistance (DCR) : 370 mΩ
Max Operating Temperature : 125 °C