SCRH105A-100
Contact Now
SCRH105A-100
Part Number : SCRH105A-100
Manufacturer : Signal Transformer
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SCRH105A-100.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SCRH105A-100 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 5.9944 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Case/Package : SMD/SMT
Test Frequency : 100 kHz
DC Resistance (DCR) : 38 mΩ
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 711 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Pro audio, video & signage TV
Width : 10.4902 mm
Length : 10.4902 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 10 µH
Current Rating : 4.6 A
Saturation Current : 4.6 A