CDEP63MENP-2R2MC
Contact Now
CDEP63MENP-2R2MC
Part Number : CDEP63MENP-2R2MC
Manufacturer : Sumida Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : CDEP63MENP-2R2MC.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CDEP63MENP-2R2MC More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 7.239 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 2.2 µH
Core Material : Ferrite
Test Frequency : 100 kHz
DC Resistance (DCR) : 26 mΩ
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 603 In Stock
Applications : Wired networking Building automation Mobile phones
Width : 6.8072 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Case/Package : Nonstandard
Current Rating : 4.3 A
Saturation Current : 10.2 A
Height - Seated (Max) : 2.9972 mm
Min Operating Temperature : -40 °C