LAL03TB121K
Contact Now
LAL03TB121K
Part Number : LAL03TB121K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LAL03TB121K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LAL03TB121K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Shielding : Unshielded
Inductance : 120 µH
Current Rating : 90 mA
DC Resistance (DCR) : 13 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 650 In Stock
Length : 7.0104 mm
Tolerance : 10 %
Case/Package : Axial
Test Frequency : 796 kHz
Self Resonant Frequency : 3.8 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C