LAL03KH100K
Contact Now
LAL03KH100K
Part Number : LAL03KH100K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LAL03KH100K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LAL03KH100K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Case/Package : Axial
Test Frequency : 7.96 MHz
Self Resonant Frequency : 21 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 120 In Stock
Applications : Appliances Lighting Enterprise machine
Length : 7.0104 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 10 µH
Current Rating : 160 mA
DC Resistance (DCR) : 2.5 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C